Състав на Съвета на децата към ДАЗД

14.10.2018г.

Председател: Емили Караколева

Заместник-председател: Мария Георгиева

Организационен секретар: Елена Христова

Летописец: Християна Страхилова

Членове:

Област Благоевград

Титуляр – Емили-Слава Петрова

Заместник – Йова Ганчева

Област Бургас:

Титуляр –  Стела Калоянова Пеева

Заместник – Доника Петкова

Област Варна

Титуляр – Божидар Иванов

Заместник – Адрияна Вашева

 Област Велико Търново

Титуляр – Петър Патарински

Заместник – Емил Кълчишков

Област Видин

Титуляр – Християна Страхилова

Заместник Мартин Стефанов

Област Враца

Титуляр Мария Цекова

Заместник – Александра Генова

Област Габрово

Титуляр – Добромир Добрев

Заместник Миглена Иванова

Област Добрич

Титуляр – Елена Христова

ЗаместникИвелина Иванова

Област Кърджали

Титуляр Айлин Алендерова

Заместник Ефсун Юмеров

 Област Кюстендил

Титуляр – Анна-Мария Гъркова

Област Ловеч

Титуляр Ралица Маринова

Заместник  – Еника Янкова

Област Монтана

Титуляр Вениамин Величков

Заместник – Никол Ангелова

Област Пазарджик

Титуляр Андон Георгиев

Заместник – Даяна Василева

Област Перник

Титуляр Мария Добрева

Заместник – Димана Антонова

Област Плевен

Титуляр – Любомир Панчев

Област Пловдив

Титуляр Катрин Богутева

Заместник – Елена Йовчева

Област Разград

Титуляр Жизел Кьосева

Заместник – Максимо Тодоров

Област Русе

Титуляр – Мария Георгиева

Заместник – Десислава Лазарова
 Област Силистра

Титуляр – Ния Атанасова

Заместник – Дария Нотева

Област Сливен

Титуляр – Мирослав Рашев

Заместник – Христиана Филаделфевс

Област Смолян

Титуляр –  Михаела Белева

Заместник – Стефка Шупева

София - град

Титуляр – Емили Караколева

Заместник – Константин Василев

София - област

Титуляр – Милена Кръстева

Заместник – Юан Анчи Чанг

Област Стара Загора

Титуляр – Ивайла Кирилова

Заместник – Йоана Петкова

Област Търговище

Титуляр – Владимир Петков

ЗаместникВеселина Илиева

Област Хасково

Титуляр – Даяна Славова

ЗаместникНикол Стоилова

Област Шумен

Титуляр: Якуб Дерменджиев

Област Ямбол

Титуляр – Ивайла Динева

Заместник Доника Андонова

Представители на децата от уязвими групи

Александра Полежанова – област Благоевград

Самуил Атанасов – област Бургас

Палмирия Петрова – област Монтана

Представител на децата, получили международна закрила в Република България 

Константин Чупов – гр. София